Golf del Sur

Teneryfa

Wyspa Lata

Teneryfa to najpopularniejsze miejsce i najbardziej ekskluzywne ośrodki wczasowe w Hiszpanii.

APARTAMENTY W GOLF DEL SUR.TENERYFA.
Dla naszych Gości proponujemy tygodniowe, pobyty promocyjne w ośrodkach  o najwyższym standardzie w Golf del Sur na Teneryfie-w ośrodku Fairways Club jedynie w cenie opłaty rezerwacyjnej.
To jedna z tych niesamowitych okazji która pozwoli na zakwaterowanie w luksusowym 1 lub 2 sypialniowym apartamencie i używania infrastruktury ośrodka.Pobyty są finansowane przez DWE ESPANA oraz Promo Holidays w ramach reklamy dla Przedsiębiorców i Właścicieli Firm i promujące region Teneryfy, infrastrukturę wypoczynkową i możliwości rekreacyjne na Teneryfie.

Nieruchomości Costa del Sol

W Golf del Sur mają Państwo pewność bezpieczeństwa, chronionego ośrodka z monitoringiem, recepcją i wejściem tylko dla wypoczywających.Dobre i pilnowane miejsca parkingowe,szerokie trotuary i chodniki,nowa promenada nad oceanem powodują wyjątkową przyjemn mieszkania w tym miejscu.

Bogate portfolio atrakcji i animacji dla każdego

Będą mogli Państwo skorzystać między innymi z nie odpłatnych atrakcji odkrytego i ogrzewanego basenu, leżaków, bezpłatnych ręczników plażowych, wspaniałego mini clubu dla dzieci,  programów rozrywkowych i aerobiku, ping ponga i jednej z najlepszych restauracji na Teneryfie specjalizującej się w świeżych owocach morza.
Wspaniałe jedno i dwu sypialniowe apartamenty są w pełni wyposażone we wszystko czego potrzeba nawet dla dużej rodziny.Cena pobytu dla 4 osób na  tydzień czasu- 260 euro wraz ze śniadaniem dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej

Sypialnia w apartamencie
Salon z kuchnią w pełni wyposażoną
Basen i ocean pod bokiem
Śniadanie dla wszystkich
Od roku 2022 jesteśmy sponsorem turniejów golfopwych

Szczegółowe informacje i pytania prosimy o kontakt na :

Adres e-mail: info@dwepolska.pl
Telefon: +48 602 195 323

Nieruchomości Costa del Sol
Położenie wśród strumyków i natury