Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Jesteś w: strona główna

DWE Polska - informacje o nas

Telefon kontaktowy: (+48) 602 195 323

Firma Dial World Exchange Polska Sp.zo.o.(DWE) oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie wypoczynku. Nasi klienci otrzymują najlepsze na świecie apartamenty w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny w tym szeroki wybór najlepszych apartamentów na Teneryfie. Zasada rezerwacji jest niewiarygodnie prosta: z zakładki "Bonusowe Tygodnie" należy wybrać miejsce i datę wyjazdu, opłacić 340 euro i jechać na wczasy z rodziną lub znajomymi. Rezerwacji mogą dokonywac tylko posiacze karty DWE. Innych opłat DWE nie pobiera. Nasi klienci mają zawsze zapewnione bezpieczeństwo rezerwacyjne gdyż rezerwację potwierdza hotel do którego klient się udaje jak i gwarancję jakości. DWE zajmuje się również legalizacją pobytu w Polsce jak i na Teneryfie.

Dial World Exchange dostępny jest również na facebooku.

Wypoczynek

Klub Dial World Exchnage ma za zadanie zapewnić wczasy w tylko dobrych apartamentach na całym świecie, zachęcamy do wielu wyjazdów i zwiedzania tego co faktycznie jest interesujące.

DWE gwarantuje swoim klientom dostęp do wyselekcjonowanych apartamentów najwyższej klasy superior w systemach RCI, I.I, Mariott's, Radisson wyposażonych tak by zapewniać niezależność i swobodę wypoczynku.

Wszystkie ośrodki opisane są w zakładce ”ośrodki wczasowe”

Gwarantujemy zawsze jedną cenę wczasów dla całej rodziny,bez względu na miejsce, czas i liczbę osób. DWE zajmuje się również otwieraniem działalności gospodarczej dla firm i osób prywatnych na Teneryfie.

Ponadto w ramach wypoczynku:

  • rejsy jachtem po Wyspach Kanaryjskich, Grecji, Chorwacji, Turcji i Malezji
  • posiadamy wybór najlepszych i najbardziej luksusowych jachtów w Europie
  • promocje wypoczynkowe na Teneryfie, apartamenty na Teneryfie.

Nieruchomości

DWE oferuje pomoc przy wyborze i kupnie nieruchomośći zlokalizowanych na całym świecie,a w szczególności na terenie Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich,Bułgarii,Turcji.

Zakładanie firm

DWE specjalizuje się w doradztwie przy zakładaniu działalności gospodarczej na terenie Wysp Kanaryjskich w tym w doradztwie finansowym i podatkowym. Zajmujemy się legalizacją pobytów zarówno w Polsce jak i na Teneryfie w tym dla obywateli nie polskich.

Oganizujemy tygodniowe rejsy szkoleniowe na Teneryfie RYA ukończone uzyskaniem międzynarodowego patentu żeglarza (Royal Yacht Association).

Dla klientów przybywających na Wyspy Kanaryjskie oferujemy profesjonelne i indywidualne wycieczki z licencjonowanym polskim pilotem po Teneryfie,Gran Canarii,Lanzarote i Fuerteventurze. Wycieczki są organizowane własnym klimatyzowanym vanem.

Rekomendacje

DWE współpracuje Urzędem Miasta Mojacar w prowincji Almeria oraz Urzędem Miasta Vera, w Andaluzji. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję wypoczynku w pięknym, nieskażonym cywilizacją i znanym regionie Hiszpanii oraz wybór rekomendowanych przez lokalne urzędy ośrodków turystycznych i hoteli. W roku 2014 otrzymaliśmy ogólnopolski certyfikat Firmy Godnej Zaufania przyznawany za nienaganną opinię wśród klientów.

DWE jest przedstawicielem firmy Verdana,S.L, Espana w Polsce. Dzięki temu gwarantujemy najniższe ceny i najlepszy standart wypoczynku we wszystkich klubach na Teneryfie.

Dla Klientów DWE odpoczywających na Teneryfie lub planujących tam odpoczynek oferujemy pomoc w wynajmie samochodów na całej Teneryfie z dostarczeniem samochodu pod wskazany adres. A dla Członków Klubu DWE dodatkowo 20% rabatu na wynajem wszystkich samochodów. Również oferujemy pomoc w zakupie biletów lotniczych z 20% zniżką.

Wynajem samochodów na Teneryfie

Cena za jeden dzień:

Rodzaj/Marka samochodu Wynajem na 1-2 dni Wynajem na 3 - 6 dni Wynajem powyżej 7 dni
B-Fiat Panda-Hyundai Getz 25,00 € 23,00 € 29,00 €
C1-Fiat Panda Sunroof 41,00 € 37,00 € 33,00 €
D-Seat Ibiza-VW Polo-Hyundai i20 46,00 € 41,00 € 37,00 €
E-Seat Córdoba-Ibiza ST 51,00 € 47,00 € 44,00 €
E1-Citröen C4-Seat Altea 64,00 € 59,00 € 53,00 €
F-Chevrolet Aveo-WV Polo (auto) 64,00 € 59,00 € 53,00 €
G-Suzuki Jimny 60,00 € 55,00 € 50,00 €
H1-Jeep Wrangler 85,00 € 76,00 € 69,00 €
I-Opel Zafira 85,00 € 76,00 € 69,00 €
J2-Renault Megane Cabrio 99,00 € 94,00 € 90,00 €
K1-Minibús 9 plazas 99,00 € 94,00 € 90,00 €
K2-Chevrolet Orlando Automático 99,00 € 94,00 € 90,00 €
L1-Hyundai Sonata 2,5 Auto 99,00 € 94,00 € 90,00 €
L2-Peugeot 508 99,00 € 94,00 € 90,00 €

Wszystkie pobyty wakacyjne mają u nas jedną cenę, niezależnie od ilości osób i miejsca pobytu. Cena to 340 euro za całą rodzinę za jednotygodniowy pobyt. Opis wszystkich dostępnych ośrodków ze zdjęciami znajduje się w zakładce "Ośrodki Wczasowe".

DWE działa na zasadzie umowy z organizacją wymiany DAE, która powstała w 1995 r. w Australii. W roku 1999 powstało pierwsze europejskie biuro w Wielkiej Brytanii. Od roku 2003 posiadamy licencję od DAE w Pradze, przyłączyliśmy też nowe ośrodki i hotele na Mauritiusie i w Bułgarii, a dzięki współpracy z Wydziałem Turystyki Urzędu Miasta Vera (Andaluzja) kolejne ośrodki w tym regionie Hiszpanii. Nasze biuro zapewni Państwu wakacje o jakości nie spotykanej na polskim rynku a także oferuje obsługę przy rezerwacji biletów samolotowych.

Apartamenty na Teneryfie

DWE oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości zlokalizowanych na terenie Wysp Kanaryjskich i Hiszpanii. Państwo decydując się na zakup mieszkania lub domu w pięknym krajobrazowo miejscu oraz zawsze pewnym ciepłym klimacie otrzymują możliwość spędzania wakacji we własnym domu jak również gwarancję wynajmu Państwa nieruchomości podczas Państwa nieobecności. Od miesiąca lipca 2011 r. prowadzimy też pośrednictwo przy wyborze nieruchomości w miejscowości Primorsko nad Morzem Czarnym w Bułgarii. Zakładka „Nieruchomości”.

Misja DWE

Misją Dial World Exchange Polska sp. z o.o. jest wsparcie naszych klientów poprzez zapewnienie Państwu najlepszych, ekskluzywnych wakacji na całym świecie. Otrzymują Państwo dostęp do ponad 3000 renomowanych ośrodków w tym pięciogwiazdkowych hoteli klasy lux, prywatnych zamków, które dla wielu są synonimem raju i komfortu wypoczynku.Szczgólnie możemy zaoferować ogromny wybór wspaniałych apartamentów na Teneryfie.

W odróżnieniu od biur podróży, DWE jest portalem gdzie Państwo płacą za swój pobyt w momencie wyjazdu i za swój bilet lotniczy w momencie wylotu. Tym samym mają Państwo gwarancję spokojnych i udanych wakacji.Wyjeżdżają Państwo zawsze do konkretnego, sprawdzonego przez odpowiedni nadzór ośrodka.

Ośrodki są przeznaczone dla osób, które chcą wypoczywać w apartamentach bez zgiełku, w apartamentach o dużej powierzchni i w dobrych warunkach. Przystosowaliśmy naszą ofertę szczególnie dla rodzin z dziećmi w stabilnych warunkach i stale utrzymywanych jakościowo apartamentach.Każdy ośrodek oferuje też darmową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w angielskim klubie.

Inne misje:

Doradztwo inwestycyjne w nieruchomości na rynkach światowych pomnażające Państwa kapitał.

Stabilizację i optymalizację podatkową i finansową z tytułu prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej na obszarze Wysp Kanaryjskich.

Dajemy Państwu radość samodzielnego wyboru wakacji w apartamentach na całym świecie po unikalnie niskich cenach.

Życzymy wspaniałej zabawy i zwiedzenia tylu krajów na ile sił starczy!!!

Telefon (+34) 683 476 983 lub (+48) 604 117 232, facebook: pl-pl.facebook/pages/Dial World Exchange