Klub Marina Teneryfa

Dial World Exchange

Odsprzedaż

Club Marina położony w miejscowości Costa del Silencio przy samym oceanie, w miejscu słynącym z bogato ukształtowanego malowniczego wybrzeża. Atrakcją wypoczynku w tym miejscu będą codzienne występy różnych artystów czy zespołów folklorystycznych oraz bogaty program zajęć animacyjnych dla dzieci i dorosłych. W apartamentach mieści się naprawdę wszystko co jest potrzebne rodzinie nawet dla dwu tygodniowego wypoczynku z małymi dziećmi aby sporządzać posiłki .W ośrodku mieści się supermarket,siłownia, bilard,tenis stołowy, restauracja,bar, basen dla dzieci, basen dla dorosłych.Recepcja jest czynna 24 h.Prowadzimy skup i sprzedaż członkostwa w Klubie Marina na Teneryfie.   

Dial World Exchange Polska oferuje swoim klientom kompleksową obsługę kupna i wszelkich procedur, w tym  zakupu oraz sprzedaży nieruchomości , obsługi doradczej i konsultingowej w Klubie Regency oraz Klubie Flamingo na Teneryfie. Nasi klienci otrzymują najlepsze na świecie apartamenty w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych  dla całej rodziny w tym szeroki wybór najlepszych apartamentów. Club Marina - TeneryfaClub Marina - Teneryfa

Dial World Exchange jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę grupy DOMUS VENARI- jednego z największych agentów nieruchomości w Hiszpanii.

Inwestycje:Oferujemy gwarantowany zysk z tytułu wynajmu zakupionych nieruchomości na Costa del Sol w wysokości 5,5% rocznie.Dial World Exchange ma wyłączne prawa do sprzedaży pobytów promocyjnych w kompleksach Crown Resorts w Hiszpanii.

Oferujemy pełną i kompletną obsługę przy zakupie nieruchomości:wycenę biegłego,obsługę prawną,kredyt hipoteczny oraz załatwienie potrzebnych dokumentów, w tym rezydencję w Hiszpanii i na Teneryfie i założenie konta w banku.

Dial World Exchange dostępny jest również na facebooku.

Misja DWE Polska

Poznaj nas

Misją Dial World Exchange Polska sp. z o.o. jest wsparcie naszych klientów poprzez zapewnienie Państwu najlepszych, ekskluzywnych wakacji na całym świecie. W odróżnieniu od biur podróży, DWE jest portalem gdzie Państwo płacą za swój pobyt w momencie wyjazdu i za swój bilet lotniczy w momencie wylotu. Tym samym mają Państwo gwarancję spokojnych i udanych wakacji. Wyjeżdżają Państwo zawsze do konkretnego, sprawdzonego przez odpowiedni nadzór ośrodka. Ośrodki są przeznaczone dla osób, które chcą wypoczywać w apartamentach bez zgiełku, w apartamentach o dużej powierzchni i w dobrych warunkach. Przystosowaliśmy naszą ofertę szczególnie dla rodzin z dziećmi – w stabilnych warunkach i stale utrzymywanych jakościowo apartamentach. Każdy ośrodek oferuje też darmową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w angielskim klubie.

Życzymy wspaniałej zabawy i zwiedzenia tylu krajów na ile sił starczy!!!

Wakacje na Teneryfie

Bonusowe tygodnie

Zwiedzaj świat, wybierz wypoczynek na Tereryfie z DWE Polska. Korzystaj z apartamentów w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny. Zakwaterowanie odbywa się w najwyższej klasy apartamentach w pełni wyposażonych i umeblowanych, z dostępem do całej infrastruktury ośrodka m. in. basenów, jacuzzi, klubów dla dzieci itp.