Nieruchomości Costa del Sol

Inwestycje w nieruchomości

Costa Del Sol
Rancho Santa Monica, Benalmadena

Nieruchomości Costa del Sol

 • Nieruchomości ogrzewane ekologicznie z wykorzystaniem natury
 • 10 letnia gwarancja na elementy budowlane najwyższej jakości
 • Sprawdzeni deweloperzy budujący w najwyższej klasy technologiach
 • Nieruchomości, ziemia, działki budowlane.
 • Gwarantowany Umową przychód roczny 5,5 % przy zakupionych nieruchomościach powyżej 309.000 euro

 

Rancho Santa Monica, Benalmadena

Projekty domów na zamówienie

 • Wyposażenie wnętrz i nowoczesny design tworzone przez architektów z użyciem miejscowych materiałów
 • Mieszkania pod wynajem
 • Inwestycje hotelowe
 • Nieruchomości komercyjne

Dial World Exchange jako wyspecjalizowany oficjalny agent biura nieruchomości Domus Venari w Hiszpanii oferuję pełną obsługę przed, w trakcie i po zakupie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i relacje z lokalnymi bankami, agentami i deweloperami pozwalają nam na wgląd w jeden z najpopularniejszych rynków nieruchomości na świecie – oraz klucz do najlepszych okazji (począwszy od 160 000 EUR), bezpośredni dostęp do deweloperów mieszkaniowych, najnowsze możliwości inwestycyjne i przejęcia banków dostępne na Costa del Sol.

Jesteśmy Twoimi specjalistami  zajmującymi się nieruchomościami na Costa del Sol, dostarczamy Tobie listę domów, które spełniają Twoje kryteria oferowane przez innych agentów.Jako jedyni na Costa del Sol  gwarantujemy przychód roczny 5.5 %  przy zakupieniu nieruchomości.

Innymi słowy, podczas gdy niektóre agencje mają ograniczony wybór nieruchomości, mamy dostęp do każdej dostępnej aukcji na rynku w danym momencie.

W ramach doświadczenia Domus Venari oferujemy wstępne prywatne konsultacje, po których następują indywidualne wycieczki na Costa del Sol, co daje możliwość obejrzenia wybranych nieruchomości dostosowanych do Twoich potrzeb, a także możliwość poznania otaczających terenów.

Dodatkowa oferujemy pełną obsługę formalności potrzebnych do zakupu nieruchomości;założenie konta bankowego,udzielenie kredytu hipotecznego,konsultacje prawne.

Dlaczego Costa del Sol?

Pozaj powody
Rancho Santa Monica, Benalmadena

Bezpieczna inwestycja w nieruchomości

Najlepiej inwestować w nieruchomości wakacyjne w tych krajach, które cieszą się wielką popularnością wśród turystów i są bezpieczne.

W 2018 roku Hiszpanię odwiedziło 82,6 miliona obcokrajowców ustanawiając nowy rekord przyjazdów. W porównaniu do 2017 roku wzrost wyniósł 0,9%.

Nic więc dziwnego, że – według statystyk – ok. 75 proc. klientów nabywających tutaj nieruchomości myśli o ich wynajmie jako dodatkowym źródle dochodu.

Dodatkowe źródło dochodu

W zależności od lokalizacji, zyski z tytułu najmu wynoszą 5–12 proc. rocznie przy czym te największe dotyczą regionów Costa del Sol.

Co ważne, koszty utrzymania mieszkań na hiszpańskim wybrzeżu są zdecydowanie niższe niż w Polsce – wahają się w granicach 250–300 euro rocznie.

W przypadku ekskluzywnych obiektów, na osiedlach z kilkoma basenami oraz doskonale utrzymanymi, tropikalnymi ogrodami, czynsz może dochodzić do 100–150 euro miesięcznie. Jako właściciele domu z działką, nie ponosimy żadnych opłat.

Rancho Santa Monica, Benalmadena
Rancho Santa Monica, Benalmadena

Dobre prognozy na przyszłość

Costa del Sol cieszy się niezmiennym powodzeniem wśród inwestorów chcących ulokować swoje pieniądze w nieruchomościach.

Prognoza wartości nieruchomości przewiduje wzrost w roku 2019 na poziomie 5 – 7%. Jeśli weźmiemy pod uwagę średni przyrost kapitału od wartości nieruchomości to będzie to poziom przekraczający 10% brutto.

Hiszpańskie nieruchomości przybrzeżne należą obecnie do najbardziej poszukiwanych na świecie.

Costa del Sol to najlepszy rejon dla Twoich inwestycji.

Ciepły klimat inwestycji

Traktując kupno nieruchomości jako inwestycję długoterminową, z przeznaczeniem na wakacyjny wynajem, zabezpieczenie przyszłości lub po prostu miejsce na własny odpoczynek, nie można stracić.

Costa del Sol to:

 • najatrakcyjniejszy region turystyczny w Hiszpanii
 • najcieplejsza zima i najwięcej słońca (nawet podczas europejskiej zimy temperatury osiągają ponad 25°C, a pzez 320 dni w roku świeci tu słońce)
 • wspaniałe połączenia komunikacyjne
Rancho Santa Monica, Benalmadena

Zobacz więcej

Costa del Sol