O nas

Dial World Exchange

Organizacja wypoczynku

Firma Dial World Exchange Polska Sp. z o.o. (DWE) oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie wypoczynku. Nasi klienci otrzymują najlepsze na świecie apartamenty w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny w tym szeroki wybór najlepszych apartamentów na Teneryfie. Zasada rezerwacji jest niewiarygodnie prosta: z zakładki „Bonusowe Tygodnie” należy wybrać miejsce i datę wyjazdu, opłacić 340 euro i jechać na wczasy z rodziną lub znajomymi. Rezerwacji mogą dokonywać tylko posiadacze karty DWE. Innych opłat DWE nie pobiera. Nasi klienci mają zawsze zapewnione bezpieczeństwo rezerwacyjne gdyż rezerwację potwierdza hotel do którego klient się udaje lub gwarancje systemu rezerwacyjnego jak i pewność jakości jakie zapewniają najlepsze i renomowane sieci ośrodków wczasowych na świecie.

Dial World Exchange jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę grupy DOMUS VENARI- jednego z największych agentów nieruchomości na Costa del Sol w Hiszpanii.

Inwestycje:Oferujemy gwarantowany zysk z tytułu wynajmu zakupionych nieruchomości na Costa del Sol w wysokości 5,5% rocznie

Dial World Exchange ma wyłączne prawa do sprzedaży pobytów promocyjnych w kompleksach Crown Resorts w Hiszpanii.

 

Dial World Exchange dostępny jest również na facebooku.

Nasza oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić
wakacje na Teneryfie

Wypoczynek na Teneryfie

Klub Dial World Exchnage powstał z pasji do wypoczynku w bardzo dobrych warunkach, z pełną opieką ale nie sztampowych ośrodkach wczasowych dających możliwość przestrzeni zamieszkania,wygody ale też wtopienia się w naturę i otoczenia warunków lokalnych  a także nie zależności od biur podróży, w tym cenowych. Zachęcamy do wielu wyjazdów i zwiedzania tego co faktycznie jest interesujące i tak jak Państwo lubią.

DWE gwarantuje swoim klientom dostęp do wyselekcjonowanych apartamentów najwyższej klasy superior w systemach RCI, I.I, Mariott’s, Radisson wyposażonych tak by zapewniać niezależność i swobodę wypoczyku.

Gwarantujemy zawsze jedną cenę wczasów dla całej rodziny,bez względu na miejsce, czas i liczbę osób.

Ponadto w ramach wypoczynku:

  • rejsy jachtem po Wyspach Kanaryjskich, Grecji, Chorwacji, Turcji i Malezji
  • posiadamy wybór najlepszych i najbardziej luksusowych jachtów w Europie
  • promocje wypoczynkowe na Teneryfie, apartamenty na Teneryfie.

Nieruchomości na Teneryfie

DWE oferuje pomoc przy wyborze i kupnie nieruchomośći zlokalizowanych na całym świecie, a w szczególności na terenie Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich, Bułgarii, Turcji.

Nieruchomości na Teneryfie
zakładanie firm w hiszpanii

Zakładanie firm, organizacja wycieczek

DWE specjalizuje się w doradztwie przy zakładaniu działalności gospodarczej na terenie Wysp Kanaryjskich w tym w doradztwie finansowym i podatkowym.

Prowadzimy pełen serwis założenia firmy na Teneryfie z 5 % Vatem (IGIC) oraz obsługą prawną jak i księgową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Organizujemy tygodniowe rejsy szkoleniowe na Teneryfie RYA ukończone uzyskaniem międzynarodowego patentu żeglarza (Royal Yacht Association).

Dla klientów przybywających na Wyspy Kanaryjskie oferujemy profesjonalne i indywidualne wycieczki z licencjonowanym polskim pilotem po Teneryfie, Gran Canarii, Lanzarote i Fuerteventurze. Wycieczki są organizowane własnym klimatyzowanym vanem.

Dla zwiedzających Andaluzję mamy przygotowane wspaniałe dwu sypialniowe apartamenty z cudowną infrastrukturą na miejscu oraz wycieczki z polskim pilotem po Andaluzji i Costa del Sol.

Misja DWE Polska

Poznaj nas

Misją Dial World Exchange Polska sp. z o.o. jest wsparcie naszych klientów poprzez zapewnienie Państwu najlepszych, ekskluzywnych wakacji na całym świecie. W odróżnieniu od biur podróży, DWE jest portalem gdzie Państwo płacą za swój pobyt w momencie wyjazdu i za swój bilet lotniczy w momencie wylotu. Tym samym mają Państwo gwarancję spokojnych i udanych wakacji. Wyjeżdżają Państwo zawsze do konkretnego, sprawdzonego przez odpowiedni nadzór ośrodka. Ośrodki są przeznaczone dla osób, które chcą wypoczywać w apartamentach bez zgiełku, w apartamentach o dużej powierzchni i w dobrych warunkach. Przystosowaliśmy naszą ofertę szczególnie dla rodzin z dziećmi – w stabilnych warunkach i stale utrzymywanych jakościowo apartamentach. Każdy ośrodek oferuje też darmową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w angielskim klubie.

Życzymy wspaniałej zabawy i zwiedzenia tylu krajów na ile sił starczy!!!

Wakacje na Teneryfie

Bonusowe tygodnie

Zwiedzaj świat, wybierz wypoczynek na Tereryfie z DWE Polska. Korzystaj z apartamentów w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny. Zakwaterowanie odbywa się w najwyższej klasy apartamentach w pełni wyposażonych i umeblowanych, z dostępem do całej infrastruktury ośrodka m. in. basenów, jacuzzi, klubów dla dzieci itp.