O nas

Dial World Exchange

Organizacja wypoczynku

Firma Dial World Exchange Polska oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie wypoczynku, zakupu nieruchomości , obsługi doradczej i konsultingowej Nasi klienci otrzymują najlepsze na świecie apartamenty w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny w tym szeroki wybór najlepszych apartamentów na Teneryfie. Zasada rezerwacji jest niewiarygodnie prosta: z zakładki „Bonusowe Tygodnie” należy wybrać miejsce i datę wyjazdu, opłacić 340 euro i jechać na wczasy z rodziną lub znajomymi. Rezerwację potwierdza hotel do którego klient się udaje lub gwarancje systemu rezerwacyjnego jak i pewność jakości jakie zapewniają najlepsze i renomowane sieci ośrodków wczasowych na świecie.

Dial World Exchange jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę grupy DOMUS VENARI- jednego z największych agentów nieruchomości w Hiszpanii.

Inwestycje:Oferujemy gwarantowany zysk z tytułu wynajmu zakupionych nieruchomości na Costa del Sol w wysokości 5,5% rocznie.Dial World Exchange ma wyłączne prawa do sprzedaży pobytów promocyjnych w kompleksach Crown Resorts w Hiszpanii.

Oferujemy pełną i kompletną obsługę przy zakupie nieruchomości:wycenę biegłego,obsługę prawną,kredyt hipoteczny oraz załatwienie potrzebnych dokumentów, w tym rezydencję w Hiszpanii i na Teneryfie i założenie konta w banku.

Dial World Exchange dostępny jest również na facebooku.

Nasza oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić
wakacje na Teneryfie

Wypoczynek na Teneryfie

Klub Dial World Exchnage powstał z pasji do wypoczynku w bardzo dobrych warunkach, z pełną opieką ale nie sztampowych ośrodkach wczasowych dających możliwość przestrzeni zamieszkania,wygody ale też wtopienia się w naturę i otoczenia warunków lokalnych  a także nie zależności od biur podróży, w tym cenowych. Zachęcamy do wielu wyjazdów i zwiedzania tego co faktycznie jest interesujące i tak jak Państwo lubią.

DWE gwarantuje swoim klientom dostęp do wyselekcjonowanych apartamentów najwyższej klasy superior w systemach RCI, I.I, Mariott’s, Radisson wyposażonych tak by zapewniać niezależność i swobodę wypoczyku.

Gwarantujemy zawsze jedną cenę wczasów dla całej rodziny,bez względu na miejsce, czas i liczbę osób.

Ponadto w ramach wypoczynku:

  • rejsy jachtem po Wyspach Kanaryjskich, Grecji, Chorwacji, Turcji i Malezji
  • posiadamy wybór najlepszych i najbardziej luksusowych jachtów w Europie
  • promocje wypoczynkowe na Teneryfie, apartamenty na Teneryfie.

Nieruchomości na Teneryfie

DWE oferuje pomoc przy wyborze i kupnie nieruchomośći zlokalizowanych na całym świecie, a w szczególności na terenie Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich, Bułgarii, Turcji.

Nieruchomości na Teneryfie
zakładanie firm w hiszpanii

Zakładanie firm, organizacja wycieczek

DWE specjalizuje się w doradztwie przy zakładaniu działalności gospodarczej na terenie Wysp Kanaryjskich w tym w doradztwie finansowym i podatkowym.

Prowadzimy pełen serwis założenia firmy na Teneryfie z 5 % Vatem (IGIC) oraz obsługą prawną jak i księgową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Organizujemy tygodniowe rejsy szkoleniowe na Teneryfie RYA ukończone uzyskaniem międzynarodowego patentu żeglarza (Royal Yacht Association).

Dla klientów przybywających na Wyspy Kanaryjskie oferujemy profesjonalne i indywidualne wycieczki z licencjonowanym polskim pilotem po Teneryfie, Gran Canarii, Lanzarote i Fuerteventurze. Wycieczki są organizowane własnym klimatyzowanym vanem.

Dla zwiedzających Andaluzję mamy przygotowane wspaniałe dwu sypialniowe apartamenty z cudowną infrastrukturą na miejscu oraz wycieczki z polskim pilotem po Andaluzji i Costa del Sol.

Misja DWE Polska

Poznaj nas

Misją Dial World Exchange Polska sp. z o.o. jest wsparcie naszych klientów poprzez zapewnienie Państwu najlepszych, ekskluzywnych wakacji na całym świecie. W odróżnieniu od biur podróży, DWE jest portalem gdzie Państwo płacą za swój pobyt w momencie wyjazdu i za swój bilet lotniczy w momencie wylotu. Tym samym mają Państwo gwarancję spokojnych i udanych wakacji. Wyjeżdżają Państwo zawsze do konkretnego, sprawdzonego przez odpowiedni nadzór ośrodka. Ośrodki są przeznaczone dla osób, które chcą wypoczywać w apartamentach bez zgiełku, w apartamentach o dużej powierzchni i w dobrych warunkach. Przystosowaliśmy naszą ofertę szczególnie dla rodzin z dziećmi – w stabilnych warunkach i stale utrzymywanych jakościowo apartamentach. Każdy ośrodek oferuje też darmową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w angielskim klubie.

Życzymy wspaniałej zabawy i zwiedzenia tylu krajów na ile sił starczy!!!

Wakacje na Teneryfie

Bonusowe tygodnie

Zwiedzaj świat, wybierz wypoczynek na Tereryfie z DWE Polska. Korzystaj z apartamentów w najlepiej położonych ośrodkach wczasowych zawsze za cenę 340 euro za tydzień pobytu dla całej rodziny. Zakwaterowanie odbywa się w najwyższej klasy apartamentach w pełni wyposażonych i umeblowanych, z dostępem do całej infrastruktury ośrodka m. in. basenów, jacuzzi, klubów dla dzieci itp.