Wakacje Costa del Sol

Costa del Sol

Wybrzeże Słońca
Costa del Sol to najpopularniejsze miejsce i najbardziej ekskluzywne ośrodki wczasowe w Hiszpanii. Dla naszych klientów proponujemy tygodniowe pobyty promocyjne w ośrodkach należących do grupy Crown Resorts w Marbelli. To jedna z tych niesamowitych okazji która pozwoli na zakwaterowanie w luksusowym apartamencie i używania infrastruktury ośrodka.

Dowiedz się więcej

Szczegóły oferty
Wakacje Costa del Sol

Bogate portfolio atrakcji i animacji dla każdego

Będą mogli Państwo skorzystać między innymi z nie odpłatnych atrakcji odkrytego i ogrzewanego basenu, basenu krytego, sauny, jacuzzi, bezpłatnych ręczników plażowych, wspaniałego mini clubu dla dzieci, squasha, programów rozrywkowych i aerobiku, siłowni i bilardu.

Dla chętnych mamy nawet bezpłatne lekcje hiszpańskiego.

Wspaniałe dwu sypialniowe apartamenty są w pełni wyposażone we wszystko czego potrzeba nawet dla dużej rodziny.

Profesjonalna obsługa polskiego konsultanta

Dial World Exchange na specjalne życzenie może zająć się transportem z i na lotnisko a także polecić wycieczki w góry Sierra Nevada, do Gibraltaru Sevilli i Cordoby gdyż wszystkie te ciekawe miejsca znajduja się blisko ośrodka w którym będziecie wypoczywali.

Wykwalifikowani polscy konsultanci wakacyjni na pewno posłużą Państwu radą oraz pomocą, łącznie z poleceniem bogatego menu dostępnego w ośrodkowej restauracji w formie bufetu śniadaniowego i obiadowego ale też innych dań.

Wakacje Costa del Sol
Costa del Sol - wakacje

Gorąca jesień i ciepła zima w Andaluzji

Pora jesienna oraz zimowa jest wprost cudowna dla pełnego i komfortowego zwiedzania Andaluzji, ale też do wspaniałych kąpieli w nagrzanym morzu. Pamiętajmy że średnia temperatura we wrześniu w Marbelli to 30 stopni a w grudniu i styczniu około 18 stopni przy największym nasłonecznieniu w Hiszpanii. Ilość dni słonecznych w Marbelli to ponad 320 w roku.

Nic dziwnego, że ten rajski region przyciąga nie tylko turystów, ale też powoduje że ilość chętnych do zamieszkania i kupowania nieruchomośći na Costa del Sol bije wszystkie europejskie rekordy. Jednocześnie jest to kwintesencja Hiszpanii z pięknymi plażami, dobrym winem, niesamowitą ilością ciekawych historycznych miast i zabytków.

Hotele i warunki pobytu

Dowiedz się więcej
Dla Państwa zakwaterowania grupa Crown Resort zaoferuje następujące ośrodki:
  • Club Marbella
  • Club Calahonda
  • Club Delta Mar
  • Club La Riviera

Wszystkie ośrodki pozostają w niewielkiej odległości od siebie i blisko plaży z możliwością łatwego dojścia na piechotę.

Wszystkie pobyty w ramach naszej promocji objęte są tylko pobytem jedno tygodniowym na określonych warunkach cenowo promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla właścicieli firm i przedsiębiorców oraz ich rodzin.

Zainteresowani ofertą?

Czekamy na kontakt!

Szczegółowe informacje i pytania prosimy o kontakt na :

Adres e-mail: info@dwepolska.pl
Telefon: +48 602 195 323