Wakacje Costa del Sol

Costa del Sol

Wybrzeże Słońca

Costa del Sol to najpopularniejsze miejsce i najbardziej ekskluzywne ośrodki wczasowe w Hiszpanii.

APARTAMENTY COSTA DEL SOL.MARBELLA.
Dla naszych Gości proponujemy tygodniowe, pobyty promocyjne w ośrodkach należących do grupy Crown Resorts w Marbelli jedynie w cenie opłaty rezerwacyjnej.
To jedna z tych niesamowitych okazji która pozwoli na zakwaterowanie w luksusowym 2 sypialniowym apartamencie i używania infrastruktury ośrodka.Pobyty są finansowane przez DWE ESPANA oraz ARR VERA w ramach reklamy dla Przedsiębiorców i Właścicieli Firm i promują region Andaluzji,infrastrukturę wypoczynkową i możliwości rekreacyjne na Costa del Sol.

Nieruchomości Costa del Sol

Dowiedz się więcej

Szczegóły oferty
Wakacje Costa del Sol

Bogate portfolio atrakcji i animacji dla każdego

Będą mogli Państwo skorzystać między innymi z nie odpłatnych atrakcji odkrytego i ogrzewanego basenu, basenu krytego, sauny, jacuzzi, bezpłatnych ręczników plażowych, wspaniałego mini clubu dla dzieci, squasha, programów rozrywkowych i aerobiku, siłowni i bilardu.

Dla chętnych mamy nawet bezpłatne lekcje hiszpańskiego,darmowy busik na odległe plaże i na zakupy.

Wspaniałe dwu sypialniowe apartamenty są w pełni wyposażone we wszystko czego potrzeba nawet dla dużej rodziny.

Profesjonalna obsługa polskiego konsultanta

Dial World Exchange na specjalne życzenie może zająć się transportem z i na lotnisko.Organizujemy wycieczki indywidualne z polskim przewodnikiem do Gibraltaru,Cordoby,Sevilli,Rondy oraz do Maroka.Aby poznać tradycyjną Andaluzję jej folklor i przyrodę organizujemy też specjalne pokazowe wycieczki do znanych na całym świecie wytwórni win i winiaków,tłoczni oliwy,bogatych wyborem restauracji z typowym jedzeniem regionu oraz do unikalnych tawern z pokazami Flamenco,miejsc kultowych-tam gdzie rodzą się sławy tańca i gitary jak chociażby Paco de Lucia w słynnej tawernie mistrzów flamenco.

Wykwalifikowani polscy konsultanci wakacyjni na pewno posłużą Państwu radą oraz pomocą, łącznie z poleceniem bogatego menu dostępnego w ośrodkowej restauracji w formie bufetu śniadaniowego i obiadowego,HB ale też innych dań.

Wakacje Costa del Sol
Costa del Sol - wakacje

Wynajem samochodu w Maladze

Jeśli słyszałeś o tysiącach euro depozytu na kartach, ukrytych opłatach i nieuczciwych praktykach w wypożyczalniach w Hiszpanii mamy dla Ciebie ofertę partnerską.

A co było gdyby istniała :

-wypożyczalnią z obsługą w języku polskim

-bez karty kredytowej 

-bez depozytu

-z pozytywnymi opiniami od 99 % klientów

Tak właśnie jest z Malaga U Drive.Wypożyczalni funkcjonującej w Maladze i Costa del Sol.

Dodatkowo dla naszych klientów wypożyczalnia oferuje rabat-5 % .W tym celu dokonując rezerwacji na stronie www.malagaudrive.com

wystarczy wpisać na ostatniej stronie w polu komentarz :  „dwepolska”

               

Hotele i warunki pobytu

Dowiedz się więcej
Dla Państwa zakwaterowania grupa Crown Resort zaoferuje następujące ośrodki:
  • Club Marbella
  • Club Calahonda
  • Club Delta Mar
  • Club La Riviera

Wszystkie ośrodki pozostają w niewielkiej odległości od siebie i blisko plaży z możliwością łatwego dojścia na piechotę.

Wszystkie pobyty w ramach naszej promocji objęte są tylko pobytem jedno tygodniowym na określonych warunkach cenowo promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla właścicieli firm i przedsiębiorców oraz ich rodzin.Przy zakładaniu rezerwacji będzie pobierana opłata rezerwacyjna,zwrotna przy wykorzystaniu promocji.

Zainteresowani ofertą?

Czekamy na kontakt!

Szczegółowe informacje i pytania prosimy o kontakt na :

Adres e-mail: info@dwepolska.pl
Telefon: +48 602 195 323