Wynajem Costa Blanca

Apartamenty Costa Blanca-Alicante-Torrevieja

Z DWE Polska

STRONA W PRZEBUDOWIE

Dowiedz się więcej

Szczegóły oferty
Baobab Teneryfa Hiszpania

Apartamenty do wynajmu - długo i krótkoterminowe na Costa Blanca

Ceny pobytów z wyżywieniem zaczynają się już od 400 zł za pobyt tygodniowy dla 1 osoby ale można i znaleźć niższe kwoty. Hotele są rekomendowane przez Tesco a nad procesem i obsługą rezerwacji czuwa firma o 20 letniej tradycji, organizująca z powodzeniem pobyty wypoczynkowe w oparciu o autorski system emisji i dystrybucji voucherów. Pobyty dotyczą całego roku a więc także w okresach szczytu sezonu.

Vouchery jakie Państwo nabywacie możecie przekazać innym osobom, jest to również wspaniały prezent dla znajomych czy dla pracowników firmy. Tej oferty nikt nie przebije!

Kilka uwag odnośnie oferty

  • Rezerwacje można dokonywać wyłącznie po rejestracji online i zakupie vouchera wakacyjnego.
  • Tygodniowy voucher voucher na tydzień wakacji dla 2 osób wraz z voucherem weekendowym dla 2 osób kosztuje na chwilę obecną tylko 300 zł.
  • Voucher jest ważny przez pół roku.
  • Po zakupieniu vouchera sami mogą Państwo dokonywać rezerwacji online wybierając miejsce i datę pobytu lub korzystać z wyspecjalizowanej telefonicznej pomocy przy zakładaniu rezerwacji.

Dziel się przyjemnością

I zarabiaj na tym!

Jeśli uznają Państwo że chcielibyście jeździć na wczasy z przyjaciółmi lub też rekomendować nasze vouchery innym osobom za każdy polecony voucher otrzymają Państwo pieniądze. Czyli w przypadku że polecona przez Państwa rodzina również zakupi u nas voucher za 300 zł otrzymają Państwo na swoje konto zwrot znacznej części zakupionego vouchera.

Jednak fajnie jest robić dobre uczynki znajomym, rodzinie i przyjaciołom i powiadomić ich że mogą za cenę wyżywienia oraz zakupu vouchera za 300 zł wyjechać na wczasy na turnusy 7 i 14 dniowe oraz na weekend.

Jak działa nasz system?

Z każdej poleconej rodziny otrzymacie wpłatę pieniędzy na swoje konto. 

 

Dlaczego warto? Połącz przyjemne z pożytecznym!

Czy może być lepsze rozwiązanie niż to że kiedy Ty i Twoi przyjaciele oddajecie się urokom SPA, korzystacie z wędrówek po górach i kąpiecie się w morzu na Wasze konto wpływają dzięki grupie którą polecacie zarobione pieniądze?

Przystępując do nas otrzymujesz dostęp do atrakcyjnej oferty turystycznej którą sam zarządzasz. 70% osób wypoczywających w Polsce czeka na naszą ofertę. Otrzymasz nasze wsparcie oraz możliwość konsultacji.

Zainteresowani ofertą?

Czekamy na kontakt!

Wiemy że macie jeszcze dziesiątki pytań, być może i setki ale to normalne. Pomyślcie na razie że wszystko jest bardzo proste i prostsze niż myślicie. Sami wybieracie miejsca pobytu i sami decydujecie kiedy i za jaką kwotę chcecie spędzić wakacje, sami dokunujecie rezerwacji online.

Nasze ceny wszędzie są rewelacyjnie niskie.

Jeśli taka forma wczasów Wam odpowiada to po prostu piszcie na naszego maila: info@dwepolska.pl, albo dzwońcie na +48 602 195 323.

Jesteśmy od tego żeby Wam pomóc.
Czekamy na Was.

Wykorzystaj okazję dla siebie i dla rodziny jedż na narty i nad morze, do uzdrowisk i centrów spa.

KORZYSTAJ Z WEEKENDOWYCH WYJAZDÓW W CAŁEJ POLSCE. KORZYSTAJ Z WAKACJI ZAWSZE I TYLKO W CENIE WYŻYWIENIA.