Profesjonalna fotografia na Teneryfie

Sesje fotograficzne na Teneryfie

Twoja pamiątka z wakacji

Oferujemy Państwu możliwość wspaniałej sesji zdjęciowej z jednymi z najlepszych fotografów w Europie.

Ale mówimy o fotografii z najwyższej, półki haute couture czyli nie o zwykłej sesji zdjęciowej ale o malarskim akcie sztuki z wyżyn fotografii dokonanym przez mistrzów kształconych w szkołach o najwyższej renomie na świecie.

Dowiedz się więcej

Opis oferty

Harmonia z naturą oraz pełen profesjonalizm

Zdjęcia dokonywane są bardzo profesjonalnym sprzętem w specjalnie dla Państwa dobranych plenerach oraz z możliwością stylizacji, make up i pracy fryzjera.

Jest To nie powtarzalna możliwość kontaktu z wyjątkową naturą Teneryfy i poznaniem tej wyspy ale też uzyskaniem zdjęcia od znanego fotografa na najwyższym poziomie.

Wyjątkowe zdjęcia w wyjątkowym miejscu

Każda fotografia jest nie powtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Mamy możliwość dokonania sesji w jednym lub dwóch różnych miejscach plenerowych na Teneryfie.

Wyjątkowość tej pracy zostanie udokumentowana Państwa fotografią, bardzo cenną i unikalną pamiątką przekazywaną na pokolenia ale też aktem sztuki który ozdobi każde wnętrze i przyciągnie uwagę.

Sesje fotograficzne na Teneryfie

Sesje zdjęciowe na Teneryfie

Szczegóły

Sesje zdjęciowe dokonywane są w plenerze Teneryfy bądż we wnętrzach miejsc dopasowanych do rodzaju aktu.

Mogą to być zdjęcia weselne, ślubne, przedślubne lub po ślubie. Jak najbardziej mogą to być też zdjęcia dzieci, zdjęcia w ciąży, akty męskie czy zdjęcia narzeczeńskie lub zdjęcia z podróży poślubnej.

Sama sesja zdjęciowa zajmie od 40 minut do paru godzin, też w zależności od miejsca fotografii jak i tego co chcemy osiągnąć.

Dla pełniejszego efektu mogą Państwo otrzymać pomoc stylisty i fotografa w kwestii wyboru odzieży która zostanie już Państwu dostarczona. Zawsze służymy pomocą tak żeby zdjęcie pełne było harmonii i artystycznego wyglądu. I zadawalało nie tylko Państwa ale było wizerunkiem artysty i jego dzieła.

Podczas zdjęć mają Państwo możliwość dotarcia do bardzo ciekawych miejsc na Teneryfie, na pewno nie opisywanych w przewodnikach turystycznych i nie będących na trasie autokarowych wycieczek.

Wszystko czego doświadczycie będzie niepowtarzalne i unikalne ale też profesjonalne

Będą się Państwem zajmować osoby dla których fotografia to nie tylko pasja i sposób kreacji rzeczywistości ale też wykształcenie i talent który dany jest nielicznym.

Wszystkie przykłady fotografii zamieszczone na stronie powyżej zostały wykonane podczas sesji zdjęciowych na Teneryfie,są to jednak tylko przykłady nie obejmujące całej gamy możliwości. Również mogą Państwo zobaczyć pracę osób z planu zdjęciowego.

Rodzaje fotografii i ceny

Nasza oferta

Sesja obejmująca dwa różne miejsca sesji (bez stylisty)

Otrzymujecie Państwo 40-60 fotografii z każdej godziny pracy. Zmiana odzieży/ zmiana lokalizacji, 6 fotografii z zaawansowaną obróbką w retuszu.

Cena: 280 euro za sesję

Sesja obejmująca jeden wizerunek z image stylistą

Otrzymujecie Państwo: pracę fotografa, pracę stylisty, odzież do dyspozycji, 30 do 50 fotografii z obróbką w tym 5 do 7 fotografii z zaawansowaną obróbką.

Cena: 380 euro za całą sesję

Fotografia dziecięca i normalna (bez stylisty)

Sesja trwa 1-1,5 godziny w jednym miejscu. Otrzymujecie Państwo 30-50 fotografii z obróbką w tym 5-7 fotografii z zaawansowaną obróbką w retuszu z każdej godziny pracy.

Cena: 390 euro

Fotografia rodzinna - godzinna sesja dla rodzin

Otrzymujecie Państwo czas zmianę odzieży, 50-70 zdjęć z obróbką w tym autorską obróbkę zdjęć z zaawansowaną obróbką w retuszu.

Cena: 320 euro

Dwa rózne obrazy w róznych miejscach ze stylistą

Otrzymujecie Państwo zmianę lokalizacji, zmianę odzieży według własnego wyboru, pracę stylisty, 30-50 fotografii z obróbką w tym 7-12 fotografii z zaawansowaną obróbką.

Cena: 650 euro

Wybierz swój termin

Rezerwacje

Bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwacje, przeważnie żebyśmy mogli zabezpieczyć sesję i czas fotografa potrzebujemy terminów rezerwacyjnych 2-3 miesiące do przodu.

Dla rezerwacji i pytań prosimy o kontakt:
Adres e-mail: info@dwepolska.pl
Telefon: +48 602 195 323