Nowość – zarabiaj na wczasach

Zarabianie na wczasach jest proste!

Z DWE Polska

Dla osób które chciałyby połączyć wypoczynek z oszczędzaniem i zarabianiem pieniędzy
oferujemy bardzo korzystną usługę WCZASÓW W CENIE WYŻYWIENIA.

Dla skorzystania z tej usługi należy wykupić jednorazowy voucher pobytowy dla 2 osób upoważniający do rezerwacji w wybranym przez siebie hotelu. Następnie otrzymają Państwo dostęp do dziesiątków hoteli w całej Polsce, zarówno w górach jak i nad morzem, w hotelach spa oraz kurortach. Może to być Zakopane czy Karpacz albo Sopot czy Krynica Zdrój.

Po zakupie vouchera sami wybierają Państwo miejsce swojego wypoczynku na okres turnusu 7 lub 14 dniowego ale też w weekendy. Następnie należy dokonać opłaty za pobyt, który będzie ceną śniadań i obiadów gdyż przebywając w hotelu skorzystają Państwo z pełnego całodniowego wyżywienia dla 2 osób.Wybór pobytów w tym programie dotyczy wyłącznie Polski.

Wszystkich czynności dokonują Państwo sami online poprzez  autoryzowaną stronę z dostępem wszystkich hoteli, ich opisem i zdjęciami. Również daty pobytów wybierają Państwo sami dostosowując termin wakacji do swoich planów.

Dowiedz się więcej

Szczegóły oferty

Tanie i bezpieczne wczasy w górach i nad morzem

Ceny pobytów z wyżywieniem zaczynają się już od 400 zł za pobyt tygodniowy dla 1 osoby ale można i znaleźć niższe kwoty. Hotele są rekomendowane przez Tesco a nad procesem i obsługą rezerwacji czuwa firma o 20 letniej tradycji, organizująca z powodzeniem pobyty wypoczynkowe w oparciu o autorski system emisji i dystrybucji voucherów. Pobyty dotyczą całego roku a więc także w okresach szczytu sezonu.

Vouchery jakie Państwo nabywacie możecie przekazać innym osobom, jest to również wspaniały prezent dla znajomych czy dla pracowników firmy. Tej oferty nikt nie przebije!

Kilka uwag odnośnie oferty

  • Rezerwacje można dokonywać wyłącznie po rejestracji online i zakupie vouchera wakacyjnego.
  • Tygodniowy voucher voucher na tydzień wakacji dla 2 osób wraz z voucherem weekendowym dla 2 osób kosztuje na chwilę obecną tylko 300 zł.
  • Voucher jest ważny przez pół roku.
  • Po zakupieniu vouchera sami mogą Państwo dokonywać rezerwacji online wybierając miejsce i datę pobytu lub korzystać z wyspecjalizowanej telefonicznej pomocy przy zakładaniu rezerwacji.

Dziel się przyjemnością

I zarabiaj na tym!

Jeśli uznają Państwo że chcielibyście jeździć na wczasy z przyjaciółmi lub też rekomendować nasze vouchery innym osobom za każdy polecony voucher otrzymają Państwo pieniądze. Czyli w przypadku że polecona przez Państwa rodzina również zakupi u nas voucher za 300 zł otrzymają Państwo na swoje konto zwrot znacznej części zakupionego vouchera.

Jednak fajnie jest robić dobre uczynki znajomym, rodzinie i przyjaciołom i powiadomić ich że mogą za cenę wyżywienia oraz zakupu vouchera za 300 zł wyjechać na wczasy na turnusy 7 i 14 dniowe oraz na weekend.

Jak działa nasz system?

Z każdej poleconej rodziny otrzymacie wpłatę pieniędzy na swoje konto. 

 

Dlaczego warto? Połącz przyjemne z pożytecznym!

Czy może być lepsze rozwiązanie niż to że kiedy Ty i Twoi przyjaciele oddajecie się urokom SPA, korzystacie z wędrówek po górach i kąpiecie się w morzu na Wasze konto wpływają dzięki grupie którą polecacie zarobione pieniądze?

Przystępując do nas otrzymujesz dostęp do atrakcyjnej oferty turystycznej którą sam zarządzasz. 70% osób wypoczywających w Polsce czeka na naszą ofertę. Otrzymasz nasze wsparcie oraz możliwość konsultacji.

Zainteresowani ofertą?

Czekamy na kontakt!

Wiemy że macie jeszcze dziesiątki pytań, być może i setki ale to normalne. Pomyślcie na razie że wszystko jest bardzo proste i prostsze niż myślicie. Sami wybieracie miejsca pobytu i sami decydujecie kiedy i za jaką kwotę chcecie spędzić wakacje, sami dokunujecie rezerwacji online.

Nasze ceny wszędzie są rewelacyjnie niskie.

Jeśli taka forma wczasów Wam odpowiada to po prostu piszcie na naszego maila: info@dwepolska.pl, albo dzwońcie na +48 602 195 323.

Jesteśmy od tego żeby Wam pomóc.
Czekamy na Was.

Wykorzystaj okazję dla siebie i dla rodziny jedż na narty i nad morze, do uzdrowisk i centrów spa.

KORZYSTAJ Z WEEKENDOWYCH WYJAZDÓW W CAŁEJ POLSCE. KORZYSTAJ Z WAKACJI ZAWSZE I TYLKO W CENIE WYŻYWIENIA.